ASIA-JWP

Forum sojuszu ASIA-JWP


#1 2008-02-18 11:50:47

ORC

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 59
Punktów :   

Troche polityki

Przesłane przez SLU, mysle ze od kogos z MCR-SWO moze WILD barbarian nie podano :

awiec sytuacja jest taka zakon hyba i fenix łączą sie z FUN w wielka koalicje i zaczynają fejkowac asie potem zaczynają ostra jazde oni i inne z ich okoicy zwiazane z FUN co do ORC gadałem z nim miał rozmawiac z asia ale on to zrozumiał tak jak my byśmy hcieli wejśc do asia w zamyśle było aby rozmawiał o NAP bo wejście odpada na hwile obecą staramy sie zacieśnic ukłądy z innymi F FUN i zakonami i fenixami co do pokoju niechca onim gadac jak wiadomo obrywamy napoczątku sżło dobrze
ale sytuacje dla asi morze sie szybko odwrócic na ich niekorzyśc wtedy to my niebędziemy znimi rozmawiac nostre masz napisac do breo-saighit z zakonu i sie zarejestrowac na ich forum i podjąc współprace właściwie tylko ASIA* hce walczyc inne niechca walki tak jak i nasze sojusze z naszej koalicji wiem ze kazałem niektórym sojuszom odłamom unormowac stosunki z asia i podpisac napy i prubowac sie dogadywac i negocjowac myśle ze czas to skończyc i przejśc do działań na wiekszą skale myśle ze czas aby te odłamy które są wmiare bezpieczne ze względów nato ze mają mało asi w okolicy powinny wybierac cele i wykonywac zmasowane ataki fejkowac obydeiw asie z top listy i zostawic walke z mniejszymi asiami które itak niesą niebezpieczne i skoncentrowac sie na tych asiach z top listy prawda obrywamy ale morzemy jeszcze wygrac jak fun i inne sie dołączą do wojny niechcieli asie znami gadac wiec pujdziemy do fun czy kogo kolwiek innego ale im umilimy gre wszystkich szefów prosze o atakowanie swoimi sojuszami obydwie asie i umilenie im gry co co mają zadaleko niech robią sam deff i zabespieczą stolice sojuszu głównego albo ślą synhronizowane fejki na jedną sekunde to zmusi ich do stawiania deffów co zdezorganizuje ich obrone musimy przejśc do kontrofenzywy wszystkimi siłami w fejki powinny byc wplecione ataki prawdziwe nawet jak będa szły kilkanaście godzi to itak coś zniszczą jakies pola a to ułatwi tym co są blirzej prosze wszystkich o zmobilizowanie sie i kontratakowanie szczegulnie do mniejszych sojuszy i odłamów te słowa mam nadziej ze fun i inne pomoga wtedy morzemy wygrac

koniec cytatu

Offline

 

#2 2008-02-18 14:05:35

danvi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 74
Punktów :   

Re: Troche polityki

Rozwieję Twoje wątpliwości - świnia to pisał. Nigdy nie pomylę tego sposobu pisanania z nikim innym. A z tego co słyszałem, miał się podobno ukorzyć i odejść z polityki.... cóż... Będzie się działo


Chaos zawsze pokonuje porządek gdyż jest lepiej zorganizowany

Offline

 

#3 2008-02-18 14:09:23

pavero(ambroz99)

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: Troche polityki

a ja mysle ze to nie Swinia tylko - ANALFABETA! ;-)


Jeśli chcesz pokoju, szykuj się na wojnę. (Platon)

Offline

 

#4 2008-02-18 14:35:03

danvi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 74
Punktów :   

Re: Troche polityki

Zgadza się. Świnia jest całkowitym analfabetą. Mało tego, jest z tego powodu niezmiernie dumny. A wszystkich, którzy piszą poprawnie, nazywa "wykształciuchami"
No cóż....
Ja mogę być "wykształciuch"

Let's

Ostatnio edytowany przez danvi (2008-02-18 14:35:38)


Chaos zawsze pokonuje porządek gdyż jest lepiej zorganizowany

Offline

 

#5 2008-02-18 14:58:59

ORC

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 59
Punktów :   

Re: Troche polityki

heheh

ja mam wiadomosci od SWINI i WILDA
wierzcie mi ze na pierwsze czytanie to jets za garmatyczne i za malo bledow jak na swinie
ale mysle ze jednak swinia ;-)

Offline

 

#6 2008-02-18 15:08:16

danvi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 74
Punktów :   

Re: Troche polityki

Bo ja w sumie nie wiem czy on jest faktycznym analfabetą, czy na takiego się robi. Czasami czytając jego posty mam wrażenie, że się zapomina i zaczyna pisać w miarę poprawnie Nie zmienia to postaci rzeczy, że cel osiągnął - ten styl jest niepowtarzalny.

Qrde, byłbym zapomniał....

Let's

Ostatnio edytowany przez danvi (2008-02-18 15:09:46)


Chaos zawsze pokonuje porządek gdyż jest lepiej zorganizowany

Offline

 

#7 2008-02-18 17:57:42

Konrad V2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 50
Punktów :   

Re: Troche polityki

Hehe a ja myslalem ze jestem osiol xD a tu prosze jeszcze wiekszy dys wszystko xD no to bedzie niezle ;] juz sie nie moge doczekac


Lepiej zjesc ciastko w trzech, niz gowno samemu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klasa2011.pun.pl www.mistral-yaoi.pun.pl www.bleach-tales.pun.pl www.celuloidowo.pun.pl www.gdphotography.pun.pl