ASIA-JWP

Forum sojuszu ASIA-JWP


#1 2008-05-06 21:17:05

danvi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 74
Punktów :   

Przynależność do cudaka

Z tego co zauważyłem zdecydowana większość sojuszu będzie pomagała ASII* w stawianiu cudaka w okolicach 125|-125. Powiem szczerze, że mnie to całkowicie nie bawi - odległość jest ogromna, stawiając tam teraz wioskę osłabiłbym tylko swoje konto, a jeśli mam stworzyć porządnego offa to potrzebuję wiosek w okolicach wiochy offowej, a nie kilkanaście godzin handlarzami.

Dostałem natomiast cynk, że jedna z wiosek Natarów pojawi się w okolicach 200|0 lub 200|25. Zapewne zainteresuje się nią WI. Jeśli by tak było, to zdecydowanie wolałbym pomóc im lub jeśli się nie zainteresują samemu zająć tą wiochę. Tylko wtedy będę potrzebował ludzi do pomocy. Jeśliby do tego doszło to... hmm... proszę o pozwolenie na zebranie z mniej więcej moich okolic ludzi, którzy olaliby cudaka 125|-125 i pomogli mnie.

Aha i proponuję usunięcie z tego forum tematu o zdrajcy remiku... To chyba już nieaktualne.

Ostatnio edytowany przez danvi (2008-05-06 21:17:53)


Chaos zawsze pokonuje porządek gdyż jest lepiej zorganizowany

Offline

 

#2 2008-05-06 23:46:31

ORC

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 59
Punktów :   

Re: Przynależność do cudaka

jezeli dysponujesz czasem w godzinach wieczornych od 19-22 odbywaja sie konfefrencje asi na skype
ja nie zawsze moge byc dzis chyba byla ciekawa

nie a sensu tyle cudow budowac, wiesz ze cud w kolicy 200 0 nie ma szans na najszybsza budowe

nysle ze 1 wiokse powninienes tam postawic, to zaden wielki problem ;-)
wielu ma tam juz 2-3

nie ma sensu organizowac ludzi z twojej okolicy bo wiekszosc juz tam ma osady zobacz sam

orc

Offline

 

#3 2008-05-07 00:09:04

danvi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 74
Punktów :   

Re: Przynależność do cudaka

Wiosek stawiać obok nie będę jak się pojawi to po prostu przejmę sobie A czy nie ma szans na najszybszą rozbudowę? Najszybszą może i nie, ale najspokojniejszą owszem. Bardzo daleko od całej koalicji PL8 - jak tamci będą atakować jakieś wioski to w pierwszej kolejności te bliżej siebie. Wioska z tych okolic ma szansę uniknąć największych ataków.

Mi nie chodzi o stawianie wiosek w tamtej okolicy przez ludzi z mojej. Tak ogólnie uważam, że stawianie wiosek w okolicach cudów teraz, gdy Natarzy pojawią się na dnaich nie ma większego sensu. Trzeba było o tym pomyśleć wcześniej. Jaki jest plus z jednej wioski szkolącej defa tam, gdy ma się kilkanaście wiosek dalej? I tak najwięcej wojska pójdzie ze starych... Chodzi mi o to, żeby zorganizować ludzi co by słali surkę na budowę jeśli już będziemy stawiali cudaka tam.

Poza tym właśnie stawianie kilku cudów daje możliwośc wygranej. Stawianie tylko jednego jest z góry skazane na porażkę - wszystkie ataki wrogiej koalicji skupiają się wtedy na tej jednej wiosce. Jak trafi w nią kilkadziesiąt ataków to żaden cud się nie ustoi. A przy dwóch wioskach, już będzie jakaś szansa. I z każdą kolejną przejętą wioską będzie rosła. Ponadto jest to jakieś zaplecze. Taka wioska będzie się rozwijała powoli, ale zawsze do przodu. Gdy ataki skupią się na innej i ta w końcu polegnie [zawsze zostaje zniszczony co najmniej jeden cud] przerzuca się budowę do innej i tak ciągle aż do wyczerpania wrogich offów. Podstawą jesdt odwrócenie uwagi. Moja wioska mogłaby służyć nawet takiemu celowi.... Poza tym jeśli uda mi się przejąc tą wioskę to i tak czy inaczej będę musiał się dogadać z WI, najlepiej WI-T.B., którego jest tam mnóstwo w tej okolicy, a zdaje się, że jest całkowicie nastawiony na defa.


Chaos zawsze pokonuje porządek gdyż jest lepiej zorganizowany

Offline

 

#4 2008-05-08 01:55:48

mieciutki83

RADNY

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Przynależność do cudaka

Zdobycie wioski natarów to jest małe piwo....
Trzeba mieć jeszcze plany budowy tzw."atrefakty" czy jakoś tak. Do budowy cudu potrzebne są chyba 3 , a ich ilość też jest ograniczona.
Od pewnego czasu mam konto na s6 i tam budowa cudu dobiego końca i tylko tak naprawdę 3 koalicje budują cudy, bo reszta nie zdobyła tych planów...


1.  YodaX                                                       Pierożek UNIA CUD 89 -
2.  gola                                                       Pasibrzuch UNIA CUD 87 -
3.  Gaur Cudzik                                                            UNIA CUD 86 -
4.  Diablica                                              ~VU++CK~ ~VU++CK~ 85 
5.  azirafal                              CÓT STAWIAMY OBOK  ~VU++CK~ 83 -
6.  Georgina                                                Cud świata UNIA CUD 82 -
7.  m_dziq                                     Północny Cud Unitów UNIA CUD 81 -
8.  Anettk                                                            Lalibela RIZ Cud 78 -
9.  Annunaki                                      Skarb Templariuszy RIZ Cud 75 
10.  _lleeoonn_                                        ~+VUCK+~ ~VU++CK~ 75 -
11.  galant                                            Ostatni Mohikanin RIZ Cud 54 -
12.  Hudson                                                     Cud Pretorian RiZ P 9 -
13.  amon                                             WIEŻA BABEL  ~VU++CK~ 0 -

Offline

 

#5 2008-05-10 14:43:02

ORC

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 59
Punktów :   

Re: Przynależność do cudaka

yo yo

plany trzeba miec, ale jak mowil jimi mozna sie wymianiac ;-)
zanim podciagniesz cud na kolejny lvl trzeba magazyny rozbudowywac i co ?
w tym czasie plany dajesz gdzie indziej ;-)))

potem wracaja i znow podciagasz levele i znow magazyny...

do 50 lvl 1 plan potrzebny
od 50 lvl 2 plan potrzebny

to chyba tyle

orc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.acpbf.pun.pl www.promotyle.pun.pl www.warzywko.pun.pl www.ptaki.pun.pl www.glatorianie.pun.pl