ASIA-JWP

Forum sojuszu ASIA-JWP


#1 2008-02-19 20:49:36

ORC

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 59
Punktów :   

MCR-BP

yo yo

jak widzieliscie MCR-SWO przeszlo na strone BP
czy uwazacie to za powod zeby rozpoczac ataki na MCR-BP ?

ASIA oczekuje od nas wspolnej polityki wojennej, od czegos trzeba zaczac

Gracz kiszka po tym jak go wywalilem za atak na ASIA przeszedl do MCR-BP (obecnie)
widzialbym go jako pierwszy cel - przejecie osad przez : ORC, Koro, Dalila, Marcin-STG, SWAR

prosze o glosowanie : zaczynamy walczyc z MCR-BP ?

ORC

Offline

 

#2 2008-02-19 21:43:17

swar

RADNY

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: MCR-BP

Czemu nie (ZA) Daj tylko jakiś bliżej określony termin

Offline

 

#3 2008-02-19 21:48:57

pavero(ambroz99)

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: MCR-BP

Zdaje mi się że należy to ustalić z innymi ASIA ??


Jeśli chcesz pokoju, szykuj się na wojnę. (Platon)

Offline

 

#4 2008-02-19 22:32:54

danvi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 74
Punktów :   

Re: MCR-BP

No właśnie. Jestem jak najbardziej za rozpoczęciem wojny, ale skoro już jesteśmy w ASII to moglibyśmy przetestować od razu jak by poszły wspólne ataki. Zgrane z innymi skrzydłami.

Let's

Ostatnio edytowany przez danvi (2008-02-19 22:33:09)


Chaos zawsze pokonuje porządek gdyż jest lepiej zorganizowany

Offline

 

#5 2008-02-20 09:36:34

ORC

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 59
Punktów :   

Re: MCR-BP

Stanowisko ASIA : ciagle jada ten sojusz dlatego zmienil nazwe N MCRS-BP ;-)

Wpsolne akcje - narazie musimy dzialac sami, nie wiedza czy mozna nam UFAĆ, poza tym w kilka osob robimy taka sama zgrana grupe jak oni maja, to powinien byc nasz cel dzialania

Gracz kiszka.. (ten co wylecial za ATAKI na ASIA w czasie rozmow) wszedl do MCRS-BP, dobry kolega z sojuszu situje mu konto (debilz apomnial go usunac) oto jego kotrespondecja z roznymi graczami czytac od dolu :

nostre napisał(a):
w trojke D? nie my szkolimy tylko offa na kogos ))
____________
kiszka.. napisał(a):

a wy jak tam atakujecie trohe te korwyz ASI
____________
nostre napisał(a):

aha no fakt to daje obraz calej relacji
____________
kiszka.. napisał(a):

no nie wiem dla czego tak jest;/ ale pewnie dla tego ze polowa graczy mazolte i czerwone kropy;/
____________
nostre napisał(a):

kurwa no nie wiem jak trzeba bylo to w jwp moglismy postwaic na 70 k defa na dwoch wiochach przy kontakatch z innymi sojuszami fenix zakon AC mcr przeciez oni wszyscy sa kolo siebie
____________
kiszka.. napisał(a):

nie mam pojecia , ASIA jest zajebiscie zgrana;/ i ma pewnie szpiega w naszym sojuszu;/
____________
nostre napisał(a):

spokojnie zbstujcie zajmijcie sie obrona a nie atakami jak juz cos to walcie na asia glowne dlaczego gen def nie kontaktuja sie z innymi sojuszami macie AC pod reka
____________
kiszka.. napisał(a):

zebys wiedzial ;/ przejebane jednym slowem ;/ nie dajemy rady;( jeszcze ORK zawar z asia sojusz;/ cwel jebany ; szykuje na niego ataki z 6 kumplami mamy razem juz ponad 40k offa i kazdy ma po 2 herszty w jedna noc jak dobrze pujdzie czlowika nie bedzie;)
____________
nostre napisał(a):

czesc co sietam dzieje w mcr dlaczego takspadli w rankingu tak maja przejebane z asia? czy co


I nastepny:

świnia 19.02.08
RE^3: deff 13:27:07
wojna z dnia na dzień niezniknie oni z nimi gadają i dojda do porozumienia inaczej zagrorzą ze wejda do wojny po naszej stronie i sie asi askończy ale to musi potrfac niestety dopiero teraz donich weszliśmy sami sobie nieporadzimy niektórzy w naszej koalicji zawiedli i wszystko spadło na nas więc niebyło innego wyjści ajak sie dogadac i wejśc i zato otrzymamy pomoc ale wszystko musi potrfac niestety próbuje ratowac to co zostało przepraszam ze tak wolno to idzie
____________
kiszka.. napisał(a):

widze ze asia dalej nas atakuje;/ i co pomoze na BP???

____________
świnia napisał(a):

deff do stolicy silentenigmy a i od dziś jesteśmy w BP oni załatwią pokuj mniedzy nami a asia a i asia im sie niepodoba ale nam potrzebny jest pokój za wszelką cene jesli nie to postawią nam deff ale myśle ze już jutro niebędzie wojny musieliśmy tak zrobc nieda sie inaczej niedługo zmienimy nazwe i podpiszemy pakty z bp my i inne odłamy aby ratowac graczy i sojusz pozdrwiam wszystkich i wybaczcie mi ze wszystko tak wyszło z asia sie niedogadamy
____________
silentenigma napisał(a):

hej, mam atak na stolice 71/-117 o o 01:45:05 Godz. - możesz poprosić o jakiś deff tych co mają blisko do mnie

Offline

 

#6 2008-02-20 13:43:54

Konrad V2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 50
Punktów :   

Re: MCR-BP

Hahahaha ta rozmowa (pierwsza) mi sie zajebiscie podoba, maja chlopacy problem xD ale wnioskuje ze sie nas boja piszac na Ciebie ORC cwel... jeszcze sie przyznal o ich aktywnosci xD  no kapitalnie to juz teraz wiemy z kim wspolpracowalismy xD normalnie nic tylko jechac, bo zanim sie zorientuja to juz nie beda mieli wiosek xD


Lepiej zjesc ciastko w trzech, niz gowno samemu

Offline

 

#7 2008-02-20 20:14:31

pavero(ambroz99)

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: MCR-BP

No to co - lets go zacznijmy od Kiszka?

Mysle ze nie nalezy lekcewazyc nostre a wlasciwie bardziej geraldo i tego 3-go
Jak zaatakuja to oprucz deffa nalezy przystapic do kontry.

Wszyscy chyba wiedza jak trudno na raz organizowac akcje off i deff


Jeśli chcesz pokoju, szykuj się na wojnę. (Platon)

Offline

 

#8 2008-02-20 23:18:03

Konrad V2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 50
Punktów :   

Re: MCR-BP

Racja, jestem zdania ze musimy wiedziec na 100% czy chcemy ich konca, w koncu najlepsza obrona jest atak nie?  a tak na powaznie to bylbym za tym zeby pierwsze klepnac nostre, bo jest niebezpiecznie blisko mnie... i pewnie wie gdzie chowam offa na noc... ;/


Lepiej zjesc ciastko w trzech, niz gowno samemu

Offline

 

#9 2008-02-21 09:51:43

ORC

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 59
Punktów :   

Re: MCR-BP

Nostre ma jeden CEL mnie

Czy warto go atakowac pierwszego ?
Nie wiem, moze trzeba bo ciagle robi tylko OFA i z czasem bedzie coraz grozniejszy

ORC

Offline

 

#10 2008-03-03 10:56:00

swar

RADNY

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: MCR-BP

Trzeba chyba zastanowić się nad jakąś konkretną odpowiedzią dla Geraldo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleach-tales.pun.pl www.gdphotography.pun.pl www.demo-trans.pun.pl www.mistral-yaoi.pun.pl www.klasa2011.pun.pl