ASIA-JWP

Forum sojuszu ASIA-JWP


#1 2008-02-17 22:38:57

ORC

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 59
Punktów :   

NOWA KOALICJA

YO YO

Po wielu rozmowach z graczami z naszego sojuszu postanowiłem zmienić kierunek rozwoju / polityki.
Proponuję zawarcie nowej koalicji z ASIA
Nasz sojusz ma być pełnoprawnym członkiem tej KOALICJI, mamy dostać stanowiska w radzie.
Dostałem słowo wodza koalicji SLU, że po zawarciu przymierza stajemy sie jednym ciałem i działamy wspólnie dla dobra koalicji.
SLU DAŁA SWOJE SŁOWO i słowo KOALICJI, ŻE NAS NIE OSZUKA
wymusiłem, żeby dała swoje słowo, zobaczymy z czasem czy jej słowo jest coś warte

Teraz lista oczekiwań ASIA :

1. dołaczenie do koalicji ASIA jako kolejny z odłamów oznacza podjęcie decyzji o stałej i czynnej współpracy do końca gry

2. z chwilą wejścia do koalicji nowy odłam uczestniczy w jej życiu i wdraża się konsekwentnie w działania tożsame z wykonywanymi przez inne odłamy

3. ścisły zarząd nowego odłamu należeć będzie do rady koalicji i wpływać na decyzje przez nią podejmowane

4. oczekujemy informowania przez Zarzą d nowego odłamu graczy tegożo dłamu o aktualnej polityce koalicji, zgodnie z tym, jak ma to miejsce w poszczególnych czesciach ASIA

5. Jakiekolwiek działania wbrew wspólnemu kierunkowi lub na szkodę któregokolwiek z odłamów, będą (wiadomo co)

6. Liczymy na to, ze po wejściu do koalicji w będziecie grac w pełnej zgodności ze wspólną nasza polityką

Teraz proszę każdego członka rady o głosowanie w formie :

ZA
- krotki opis dlaczego


PRZECIW
- dlaczego

Offline

 

#2 2008-02-17 22:54:50

danvi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 74
Punktów :   

Re: NOWA KOALICJA

ZA
ASIA jest świetnie zorganizowaną koalicją, to już jest ich plus. Ponadto mając w perspektywie walczyć z nimi albo współpracować zdecydowanie wybieram to drugie.


Chaos zawsze pokonuje porządek gdyż jest lepiej zorganizowany

Offline

 

#3 2008-02-17 23:01:32

pavero(ambroz99)

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: NOWA KOALICJA

jestem ZA!

nie gram tu zbyt dlugo ale z tego co widze ASIA jest bardzo dobrze zorganizowana - to ze istniejemy przy tym calym balaganie dziwi
Moze oni nie wiedza ze u nas taki bajzel
Patrzac na mape traviana nalezy bratac sie z sasiadami a nie z sojuszami odleglymi jak bylo do tej pory!
Kilka razy wysylalem swoje wojska a nawet surke do koalicjantow - ale jakos nie przypominam sobie zeby kitokolwiek z nich pomogl nam!
Wiekszosc czlonkow naszego sojuszu "lezy" na pograniczu cwiartek - kiedys bedziemy pierwsza linia frontu - bedzie okazja podskoczyc w rankingu off, deff. Wielu z nas pewnie polegnie w boju - dlatego trzeba mniec silnych sojusznikow.

Mam nadzieje ze ten sojusz zmieni nie tylko nazwe ale i nastawienie do gry - w tej chwili to SIM CITY - wiem ze wielu z WAS stracilo swoje armie - ale to jest czas na odbudowe - a jak ktos bedzie juz czul sie na tyle mocny mam nadzieje ze staniemy razem ramie w ramie przeciwko naszym wrogom!

Pzdr
Pavero


Jeśli chcesz pokoju, szykuj się na wojnę. (Platon)

Offline

 

#4 2008-02-18 00:07:11

Konrad V2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 50
Punktów :   

Re: NOWA KOALICJA

Moim zdaniem... jesli ktos wybiera SIM CITY to w to gra... ja od poczatku jechalem w off... i nie zaluje... ale zdanie moje jedno... jezeli nie bedziemy z Asia to tak czy inaczej zginiemy... jestem za koalicja, nie zapominajmy ze wielu z naszych czolowych graczy znajduje sie w Asia(roznych odlamach) a co do MCR... wiele do zyczenia... dostali w dupe raz od nas zaraz na poczatku, i nic ich to nie nauczylo... niech sie naucza... ale teraz to juz chyba za pozno ; / JEDZIEMY Z ASIA bo to nasza jedyna szans wygrania tego serwa...

pozdro Konrad V2


Lepiej zjesc ciastko w trzech, niz gowno samemu

Offline

 

#5 2008-02-18 07:28:51

swar

RADNY

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: NOWA KOALICJA

Za ASIA popieram tę linię sojuszu.

Offline

 

#6 2008-02-18 10:33:48

WALLACE

RADNY

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: NOWA KOALICJA

Witam,
Wprawdzie już po głosowaniu, ale powiem tak:

Wojna z ASIA pokazała nam, że jest to sojusz bardzo dobrze zorganizowany. Obecna koalicja jaka się zawiązałą z powodzeniem może walczyć z innymi.

Jestem zadowolony z podjętej decyzji.

Ostatnio edytowany przez WALLACE (2008-02-18 10:34:09)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klasa2011.pun.pl www.demo-trans.pun.pl www.gdphotography.pun.pl www.mistral-yaoi.pun.pl www.bleach-tales.pun.pl