ASIA-JWP

Forum sojuszu ASIA-JWP


#1 2008-02-18 00:11:31

ORC

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 59
Punktów :   

Wątki w dziale Rada Sojuszu

yo yo

aktualnie nikt z poza rady nie ma dosepu do tego dzialu, nawet nie moze czytac
tylko czlonkowie rady moga psiac i czytac watki, odpowiedzi

Czy jestes za wgladem do czytania DLA DZIALU RADA SOJUSZU (bez mozliwosci pisania) dla wszystkich czlonkow naszego sojuszu ?

ORC

Offline

 

#2 2008-02-18 00:16:17

Konrad V2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 50
Punktów :   

Re: Wątki w dziale Rada Sojuszu

no jak dla mnie to tak... i tak nie beda wiedzieli o czym dokladnie debatujemy a jak beda widzieli to moze zwiekszy sie ich zaufanie do tego sojai wezma sie do roboty ;]


Lepiej zjesc ciastko w trzech, niz gowno samemu

Offline

 

#3 2008-02-18 00:20:40

pavero(ambroz99)

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: Wątki w dziale Rada Sojuszu

Czy ja wiem - moze niech niektore rzeczy niech pozostana dla nich zagadka - ograniczy to przecieki!
Nalezy sie wkrotce zastanowic jak zorganizowac nasze armie - uwazam ze trzeba dokonac jakiegos podzialu terytorialnego - nasz sojusz jest nieco rozciagniety

Pzdr
Pavero


Jeśli chcesz pokoju, szykuj się na wojnę. (Platon)

Offline

 

#4 2008-02-18 02:02:25

danvi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 74
Punktów :   

Re: Wątki w dziale Rada Sojuszu

Jestem na nie. Dostęp do tego działu dla wszystkich to marzenie ewentualnego kreta. Wiem, że żyjemy w kraju demokracji itd... Ale to jest travian Zresztą w czasach gdy byli germanie, galowie czy rzymianie o demokracji nikt nie słyszał [tak, wiem, rzymianie coś tam się starali ale nie wtrącać mi się w tok myślowy ].  Tutaj obowiązuje jeśli nie dyktatura to przynajmniej daleko posunięty komunizm. A Rada musi być Partią. A Wódz Ojcem Narodu Nasi towarzysze-obywatele powinni być tylko informowani o tym co tu zostanie postanowione.

Ku chwale...
And let's


Chaos zawsze pokonuje porządek gdyż jest lepiej zorganizowany

Offline

 

#5 2008-02-18 07:24:28

swar

RADNY

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: Wątki w dziale Rada Sojuszu

Na razie nie powinni mieć dostępu nawet biernego ponieważ jesteśmy w trakcie reorganizacji, a nie każdemu może to się podobać i są możliwe zdrady. Natomiast z czasem tak powinni wiedzieć co się dzieje.

Offline

 

#6 2008-02-18 10:37:29

WALLACE

RADNY

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wątki w dziale Rada Sojuszu

Jestem na nie!
A od pewnego czasu mam oko na jedną osobę i jestem ciekaw czy moje podejżenia są prawdziwe... 

Zresztą znam graczy, którzy nie chcą wiedzieć co się dzieje na "górze".... chcą grać i tyle...

Offline

 

#7 2008-02-18 11:34:16

ORC

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 59
Punktów :   

Re: Wątki w dziale Rada Sojuszu

NIE

Rada to Rada, a narady tajne ;-)
Gracze otrzymuja pełna informację o podjętych decyzjach.
Pewne kwestie mniej istotne jak nazwa sojuszu moga byc poddawane pod gosowanie globalne w celu poprawy zaangazaowania graczy w sprawy sojuszu.

ORC

Offline

 

#8 2008-02-18 18:01:37

Konrad V2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 50
Punktów :   

Re: Wątki w dziale Rada Sojuszu

No z nazwa soja to mozna zalozyc nowy watek dla wszystkich i kto bedzie chcial to cos wpisze a jak nie to pal ich licho sami cos wymyslimy


Lepiej zjesc ciastko w trzech, niz gowno samemu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleach-tales.pun.pl www.celuloidowo.pun.pl www.demo-trans.pun.pl www.klasa2011.pun.pl www.mistral-yaoi.pun.pl